Zabava

(VIDEO) "Počećemo od nas, ko koliko može" Pjevač prekinuo nastup zbog pomoći malom Stefanu

Frontmen Reforma benda, Dušan Radivojša, pokazao je da muzika nije samo zabava, već i način da se pošalje važna poruka i pomogne onima kojima je pomoć najpotrebnija.

(VIDEO) "Počećemo od nas, ko koliko može" Pjevač prekinuo nastup zbog pomoći malom Stefanu
FOTO: RINGIER

Na jednom od nedavnih nastupa, pred punim klubom, Dušan je prekinuo koncert kako bi se obratio publici i zamolio sveprisutne da, u skladu sa svojim mogućnostima, odvoje novac za liječenje mladog Stefana, koji se bori sa opakom bolešću, piše Blic.

Iako Reforma bend trenutno ima veliki broj zakazanih nastupa i izuzetno gust raspored, članovi benda nisu zaboravili na one koji vode najteže životne bitke. Upravo zato su odlučili da iskoriste trenutak kada je klub bio pun i pozovu ljude da pokažu humanost.

– Hajde, molim vas, da Stefanu pošaljemo podršku, jedan veliki aplauz za njega. I da svi damo prilog za Stefana.Vjerujemo da će uz Božiju i našu pomoć uspjeti da prevaziđeove teške trenutke. Stefane, nadamo se da se družimo uskoro. Počećemo od nas, članova benda, koji ćemo donirati dio od svirke, a od vas gostiju – ko koliko može – rekao je Dušan pred publikom.

Njegove reči dočekane su gromoglasnim aplauzom, a gosti su ustali i podržali ovaj humani gest. Mnogi su odmah reagovali i priključili se akciji, dok je snimak emotivnog trenutka ubrzo završio na društvenim mrežama.

Ovaj potez Dušana Radivojše i Reforma benda naišao je na brojne pozitivne reakcije, a mnogi komentarišu da je upravo ovakav gest dokaz da javne ličnosti svojim uticajem mogu da pokrenu ljude i pomognu onda kada je najvažnije.