Zabava

(VIDEO) "VOLIM PILETINU" Sandra Afrika (38) nakon raskida sa fudbalerom traži mlađe muškarce

Pjevačica Sandra Afrika podržala je večeras kolegu Bobana Rajovića koji je promovisao nove pjesme, a tom prilikom je istakla koliko znači podrška kolega, a govorila je i o ljubavnom životu.

Sandra Afrika
FOTO: ALEKSANDAR ĐOJKIĆ/RINGIER

Sandra kaže da trenutno nema partnera, a privlače je mlađi momci.

Nadam se da će biti neki lavić mlađi od mene – rekla je Sandra i prokomentarisala izjavu koleginice Goge Sekulić: “Bolje piletina, nego konjetina”.

– Slažem se sa njom, mi smo u tim godinama kada je bolja piletina, gdje ću starije od sebe? Muvaju me mlađi, prija mi. Prava ljubav ne broji godine, treba biti u nekoj normali, ništa baš pretjerano, da bude kao da sam ga rodila – kroz smijeh kaže pjevačica, piše Blic.

Na pitanje koga će ugostiti ovog ljeta na jahti kaže:

– Ovog ljeta ću raditi svakoga dana, neću biti na jahti uopšte. Čim sam vidjela kalendar, kukala sam, svakog dana radim. Ne žalim se, hvala Bogu neka imam, to je sve okej. Samo kažem da će biti radno i naporno, ali nema veze.

Pročitajte još

“Volkovu ništa ne zamjeram”

Podsjetimo, Sandra je šokirala javnost kada je govorila o raskidu sa fudbalerom Vladimirom Volkovim kojeg je, prema njenim riječima, zatekla sa koleginicom. Ipak, kasnije je rekla da ga ne smatra greškom.

– Ne! Nije bio greška. Uopšte nije bio greška. Jednostavno, tada se nisu sve kockice poklopile -objasnila je ona.

– Ne! Vidi, mi smo prve dvije godine u vezi vezi, poslije toga je bilo bez veze. Ja njemu ništa ne zamjeram. Niti on meni. On je generalno dobar dečko. Stvarno. Nemam šta da mu zamjerim. Niko nije ulazio u dubiozu naša veze, samo izvrću i uvrću neke stvari. Bila bih neiskrena kada bih rekla neke loše stvari o njemu- objasnila je tada.