Zdravko Čolić se nije pridružio krivičnom gonjenju osumnjičenih, a u policiji je rekao da “nikome ništa ne duguje i nema sukobe”.
– Tokom ispitivanja Čolić je naveo da nije tip čovjeka koji ulazi u sukobe, naročito ne u sukobe zbog kojih bi ga neko na ovakav način napao. Rekao je da se ne pridružuje krivičnom gonjenju, jer smatra da su uhapšeni samo izvršioci nečijeg naloga – otkriva izvor.
Poznati pjevač naveo je i da je u vrijeme bombaškog napada bio u Zagrebu i da nije bio u kući, ali da se smirio kada je saznao da su mu kćerke i supruga dobro i da niko nije povrijeđen, piše Kurir.
Prema nezvaničnim informacijama, rekao je i da ni kuća nije pretrpjela velika oštećenja.
Čola je u Palatu pravde stigao jutros nešto pre 8 sati u društvu saradnika. U tužilaštvu se zadržao oko sat vremena.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.