Željko Samardžić će pred publikom u Beogradu pjevati tri večeri 14, 15. i 26. decembra.
– Otprilike oko 50-ak koncerata sam do sada imao u Sava Centru i to me je zaista činilo srećnim. Moj prvi koncert u Beogradu se zvao “Beogradu s ljubavlju” i od tada, pa do dana današnjeg sve je jako uspješno i lijepo prolazilo. Mogu da kažem da je to moje sećanje na ljubav – kaže Samardžić za Prvu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.