Ipak o Milivojevićevom privatnom životu se malo zna. U mladosti je bio u vezi sa koleginicom Paulinom Manov, dok sada ljubi 10 godina mlađu slikarku Janu Stojaković.
Njih dvoje upoznali su se 2010. godine, a ubrzo je planula i ljubav.
Jana je svojevremeno izjavila da njihov zajednički život kod oboje podstiče kreativnost.
– Ne bih voljela da se zabavljam sa kolegom slikarom, jer bi se tu javilo rivalstvo, preplitale bi se naše kreativnosti, pa bi i stvaralaštvo teško moglo da se odvoji. U Borisovoj i mojoj vezi dvije umjetnosti se nadopunjuju, ali svako ima svoj smijer – kaže ona.
Da podsjetimo, Jana Stojaković završila je Fakultet likovne umjetnosti i magistrirala 2009. na univerzitetu u Londonu. Iza nje je veliki broj samostalnih i grupnih izložbi.
Inale , Boris je u nedavnom intervjuu rekao da nema puno angažmana kao njegove kolege, te da mu niko ne zamjera na odsutnosti, ali da on sebi zamjera jedno.
– Nemam toliko posla, lično sebi najviše zamjeram što nemam veću porodicu, puno djece, takav utisak imam – iskren je glumac za Blic, koji se nije ženio i zasad ostvario u ulozi oca.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu