Policijska stanica Bileća je juče oko 22.35 zaprimila prijavu da se u Dom zdravlja u Bileći javio D.N. koje je zadobilo povrede – rečeno je u Polijskoj upravi Trebinje.
On je povrede zadobio od T.S. iz Bileće.
O svemu obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Trebinju, koji je ovaj slučaj kvalifikovao kao krivično djelo „Tjelesna povreda“.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.