Policijskoj upravi Banjaluka, sinoć oko 19.30 prijavljeno je da je izvršeno razbojništvo od strane maskiranog i naoružanog muškarca, nad radnicom apoteke.
– Materijalna šteta pričinjena ovim krivičnim djelom iznosi oko 900 KM. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka – rekla je portparol PU Banjaluka Milana Stojanovića.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.