Zbog nestanka električne energije otežan je rad “M:tel” servisa, posebno u ruralnim područjima, rečeno je u “M:telu”.
Tehničke ekipe “M:tela” su na terenu i aktivno rade na sanaciji, poručili su iz kompanije.
– Zahvaljujemo za razumijevanje i strpljenje. Trudimo se da korisnicima omogućimo nesmetan rad usluga u što kraćem roku – naglasili su iz “M:tela”.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.