Program studenata u blokadi nastavlja se i danas od 9 sati i trajaće do 14 časova, kada će početi grupno čišćenje mosta. Studenti su najavili da će protest u Novom Sadu ostati do 15 časova. U toku noći su spavali u šatorima ili na stiroporu.
Blokada Mosta slobode u Novom Sadu traje više od 14 sati i za sada sve protiče bez problema.
U Limanskom parku nalaze se šatori u kojima su studenti i građani spavali, neki su se grijali oko vatre i slušali muziku, a pojedini su igrali fudbal ili košarku.
Oglasila se Madona
Kraljica popa Madona kasno sinoć objavila je snimak sa jednog od studentskih protesta u Beogradu. Uz video je napisala: Podrška zajeništvu širom svijeta.

Plenum studenata Filozofskog fakulteta se distancirao od 24-satne blokade Mosta slobode
Plenum studenata Filozofskog fakulteta u Beogradu saopštio je sinoć da se, iz bojazni zbog upliva opozicionih aktera, aktivističkih organizacija i sličnih interesnih grupa i njihove instrumentalizacije autohtone studentske borbe, odlučio na distanciranje od 24-časovne blokade Mosta slobode u Novom Sadu, a da podržava tročasovnu blokadu tri mosta u tom gradu koja je juče održana, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu