Najviše beba, šest, rođeno je u porodilištu Banjaluka, u Gradišci tri, Doboju dvije, a po jedna u Bijeljini, Zvorniku i Prijedoru.
U Banjaluci su rođene tri djevojčice i tri dječaka, u Gradišci dva dječaka i jedna djevojčica, u Doboju jedan dječak i jedna djevojčica, a po jedan dječak u Bijeljini, Zvorniku i Prijedoru.
U porodilištima Nevesinje, Trebinje, Foča i Istočno Sarajevo nije bilo poroda.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.