Tijana je na samom početku istakla da radi punom parom i da se ne žali.
– Radim svaki dan, ovo je rijetka prilika da imam dva slobodna dana, pa sam iskoristila da dođem na plažu da se sunčam. Uglavnom ima puno posla, ne žalim se – rekla je Tijana.
A onda se osvrnula na to što se pojedine njene kolege žale da mnogo manje ljudi posjećuje nastupe u Crnoj Gori, prenosi Blic.
– U Budvi je generalno manje ljudi na nastupima od onoga što smo navikli, ali generalno klubovi se pune i dalje. Drastično je veća razlika, nadam se da će u avgustu biti bolje – istakla je, prenosi Blic.
O Stoji Novaković
Podsjetimo, pjevačica Stoja Novaković zamjerila je Tijani što je prepjevala njenu pesmu, a ona je sada prvi put pričala na tu temu.
– Mi smo u Budvi u istom hotelu, juče smo prošle jedna pored druge. Ja ne znam da li je ona mene primijetila, ja nju jesam, ali sam prošla jer nisam imala šta da razgovaram. Baš je to nekako bilo nekako bezveze, jer ja nisam samo prepjevala njenu pjesmu, već mnoge druge kao što rade 99 odsto pjevača danas. Smatram da nema šta da mi zamjera, ta pjesma je njena pa je njena. Samo što je u mom izvođenju traže. Ja joj nisam uzela pjesmu, njena je pjesma zauvijek. Autori su dali prava – rekla je ona.
– Meni je i Olja Karleuša za pjesmu “Mamim sin” čestitala, slala mi je poruku, većina koleginica me je podržala, ne znam u kom je ona fazonu. Nije bilo nikoga ko je rekao da ne želi da mi da pjesmu, od svih smo imali autorska prava – rekla je ona.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.