Napisao je ovo Marinko Božović, načelnik Istočne Ilidže i funkcioner SDS.
Став да Додик пресуду треба дочекати као обичан становник Републике Српске је био потпуно исправан. Жао ми је што он и људи око њега нашу поруку нису разумјели! Оно што се десило у међувремену је трговина са дијелом страног фактора, представа за народ и показивање некаквих…
— Marinko Bozovic (@BozovicMarinko) August 1, 2025
-Ono što se desilo u međuvremenu je trgovina sa dijelom stranog faktora, predstava za narod i pokazivanje nekakvih mišića, zatezanje pa popuštanje, negiranje pa priznavanje, a veliko pitanje je šta je sve stavljeno na kocku? Ogroman novac za lobiranje je potrošen, izgubljene su unaprijed dogovorene arbitraže, nametnute odluke o plaćanju, sklopljeni sumnjivi ugovori… – napisao je on na društvenoj mreži X.
Poručio je kako ovo nije momenat da neko likuje na ovoj situaciji, niti da se to smije raditi.
-Dodatno razočaranje će uslijediti kada najodaniji pratioci ovakve sulude politike počnu okretati leđa i izmicati se u drugom smjeru. Pravi državnik bi našao način da obezbijedi jedinstvo, a odgovornost je isključivo na njemu, jer to nije uradio. Svi smo u velikom problemu – napisao je on.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.