Hronika

Uhapšene 2 osobe u Banjaluci: Pronađen uređaj za upad u kompjuterski sistem automobila

Banjalučka policija uhapsila je D.I. iz Novog Grada i S.B. iz Banjaluke, zbog sumnje da su počinili krivično djelo izrađivanje i nabavljanje oružja i sredstava namijenjenih za izvršenje krivičnih djela.

Uhapšene 2 osobe u Banjaluci: Pronađen uređaj za upad u kompjuterski sistem automobila
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Prilikom kontrole automobila “citroen”, kojim je upravljao D.I. pronađen je i od S.B. uz potvrdu oduzet elektronski uređaj koji je namijenjen za ulaženje u kompjuterski sistem putničkih vozila.

Pročitajte još

-Sve mjere i radnje preduzimaju se pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva u Banjaluci, a nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta protiv navedenih lica će biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu Okružnom javnom tužilaštvu u Banjaluci – saopšteno je iz PU Banjaluka.