Naime, Nikolija se javno oglasila i odmah odgovorila hejterima.
– Ljudi su najjači stvarno. Sada kada sam oficijalno pozvala Relju, sada nalećem na komentare ‘ Da nije mame i Relje ne bi bilo ni njenog Tašmajdana’. Moram da vam otkrijem jednu tajnu. Da nije mame, ne bi bilo ni mene, ali bukvalno – rekla je ona i dodala:
@nikolijaofficial Your favorite “nepo baby”… A za poznatog muza jos nemam titulu 😂 mada sam i za “nepo” skoro saznala preko interneta!…ipak sam ja milenijalac🫠
– Da nisam upoznala Relju prije 11 godina, sigurno bi život išao nekim drugim tokom. Hvala mami što me je rodila, hvala Relji što postoji što me voli i što ga volim. I samo da znate da mi je srce ovoliko što ćemo se zajedno naći na bini na Tašmajdanu.
Vesna Zmijanac bila hospitalizovanaVesna Zmijanac prije nekoliko dana je bila hospitalizovana zbog srčanih problema, nakon čega se oglasila Nikolija.
– Ja sam se potresla, da Relja nema poznanicu iz Urgentnog, ja bih to saznala iz novina. Na Bukulji je, nije tajna da je ona srčani bolesnik i da promjene vremena znaju da je uzdrmaju. Meni se dopada da se ne ustručava da traži pomoć. U pitanju su mini aritmije koje su u skladu sa njenom kliničkom slikom, ali dobro, nije ugrožena, treba da odmara. Treba da nauči da uživa – rekla je Nikolija tad za “Blic” i dodala:
– Ljudi kad uđu u neke godine su kao djeca, ne slušaju baš, nadam se da će naučiti da radi šta joj prija. Ona mnogo voli da pjeva, stekla sam utisak da živi za to, ima mene, unuke, Relju, prijatelje, ali mislim da više voli pjevanje od svega, pa i od života. To je fenomenalno, ali rijetko.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.