Portparol Policijske uprave Zvornik Miljan Bobar rekao nam je da je D. S. u ponedjeljak jedan čas iza ponoći došao ispred kafića u Osmacima, a u ruci je držao bombu i prijetio da će je aktivirati.
Ubrzo nakon zaprimljene prijave, na lice mjesta izašla je policija i uhapsila pomenutog mladića. O navedenom događaju obaviješten je dežurni tužilac – pojasnio je Bobar.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.