Hronika

Upali maskirani, pa ORUŽJEM PRIJETILI RADNICAMA: Opljačkan Bingo u Mostaru, policija traga za lopovima

U Mostaru je sinoć u 20:45 sati opljačkan trgovački centar Bingo u ulici Leopolda Mandića.

kasirke u tržnom centru
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Dolaskom na lice mjesta, pripadnici policije su zatekli radnice koje su izjavile da su dva nepoznata maskirana lica s kapuljačama na glavi ušli u prodavnicu i uz prijetnju vatrenim oružjem tražili da im se preda novac.

– Nakon što su iz kase uzeli neutvrđenu količinu novca, isti su se trčeći udaljili u smjeru ulice Hrvatske mladeži – saopšteno je iz MUP HNK.

Pročitajte još

Iz MUP dodaju da su poduzete potrebne mjere i radnje na otkrivanju izvršioca ovog krivičnog djela, prenosi Klix.