Kazao je to predsjednik Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti u Željeznicama Dragan Peulić.
Obustava rada najavljena je juče jer radnicima nije isplaćena plata za avgust ni do kraja septembra.
Sindikati su juče obaviješteni iz uprave preduzeća da će plata biti isplaćena danas, te da imaju problema sa SAP programom i nedostatkom finansijskih sredstava za plate, piše Glas Srpske.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.