Volim vas, hvala vam na svemu što za mene činite kravetine dvije… Sestre… – napisala je pjevačica uz fotografiju koju je postavila, piše Blic.
https://www.instagram.com/p/BtLL44qgnNu/?utm_source=ig_embed
Poznato je da Nataša sa svojim sestrama provodi mnogo vremena, kao i da u njih ima najviše povjerenja pa su zato baš one u njenom najbližem timu ljudi sa kojima i poslovno sarađuje.
Nataša je nedavno prošla kroz veoma buran period u životu, a sestre su joj u svemu tome bile veoma velika podrška.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.