Hronika

Hapšenje u Banjaluci: Kroz centar grada hodao SA NOŽEM U RUCI

Banjalučka policija uhapsila je D.Z., jer je kroz centar grada nosio nož u ruci.

Lisice na rukama
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Naime, nadležnoj policijskojn stanici juče oko 16.45 prijavljeno je da se ulicom Veselina Masleše kreće muškarac koji u ruci drži nož.

-Prilikom postupanja po prijavi, navedeno lice je vrijeđalo policijske službenike, a kod njega je pronađen i oduzet nož – rečeno je iz PU Banjaluka.

Pročitajte još

O svemu navedenom je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci – Odjeljenje za prekršaje.