Hronika

(FOTO) U trenutku zločina IMAO NANOGICU: Komšije osumnjičenog za ubistvo Katarine iz Leskovca otkrile MONSTRUOZNE DETALJE o njemu, ova saznanja lede krv u venama

Dalibor Demirović, koji je osumnjičen za jezivo ubistvo vanbračne partnerke u porodičnoj kući kod Leskovca, u trenutku počinjenja stravičnog zločina imao je nanogicu.

Dalibor Demirović
FOTO: FACEBOOK/PRIVATNA ARHIVA

Na pomen Daliborovog imena, mještani sela Pečenjevci, koje se nalazi u blizini Leskovca, imali su mnogo šta da kažu.

Njegove komšije su za Blic ispričale da je on poznat u okolini Leskovca po višestrukim krivičnim djelima.

Tvrde da je više puta činio nasilje u porodici, tukao bivšu ženu, a navodno je, kako pominju pokušao da ubije i jednog policajca.

Ove tvrdnje komšija do objavljivanja ovog teksta zvanične institucije nisu potvrdile.

Komšije sa kojima se razgovaralo navode da je Dalibor u kraju poznat posljednjih godina i po turbulentnoj vezi sa ubijenom Katarinom Gligorijević.

Prema informacijama do kojih se došlo, sumnja se da je osumnjičeni raskomadao tijelo ubijene, te da je dijelove tijela sakrio u zamrzivač.

Bivša žena pobjegla od Dalibora i ostavila djecu

Kako tvrde komšije Dalibora Demirovića, on iza sebe ima brak u kojem je sa bivšom suprugom dobio četvoro djece koja su živjeli sa njim.

– Daliborova prva žena pobjegla je od njega glavom bez obzira. On je nju godinama tukao i maltretirao. Išla je po selu u podlivima. Oni su tokom braka dobili četvoro djece. Međutim, nakon posljednjeg prebijanja, kada je jedva ostala živa, žena je prijavila Dalibora i pobjegla. Otišla je, a da se nikome nije javila. Ostavila je djecu kod njega. Koliko sam čuo on je pretukao jedno dijete i ono je uspjelo da nađe majku i pobjegne kod nje – tvrdi Daliborov komšija iz Pečenjevca.

“Više puta osuđen zbog nasilničkog ponašanja”

U razgovoru mještani Pečenjevca otkrili su da je osumnjičeni Dalibor Demirović više put prijavljivan za nasilje od strane različitih ljudi. Prema njihovim tvrdnjama, on se nasilno ophodio, ne samo prema bivšoj supruzi, već je fizički zlostavljao i svoje roditelje, rođenog brata, ali i druge žitelje ovog sela.

FOTO: FACEBOOK/SCREENSHOOT
FOTO: FACEBOOK/SCREENSHOOT

– On je imao jedno vrijeme zabranu prilaska roditeljima. Tukao je i oca i majku. Oboje su ga prijavili. Kasnije je pretukao i rođenog brata. Koliko ja znam, njega je baš isprebijao. Nanio mu je teške tjelesne povrede. Ni sa kim od porodice nije u dobrim odnosima upravo zbog svog nasilničkog ponašanja za koje je više puta osuđivan – tvrdi sagovornik.

Imao nanogicu u trenutku zločina

Dalibor Demirović, u trenutku ubistva Katarine Gligorijević za koje je osumnjičen, imao je nanogicu.

Komšije tvrde, nanogicu je nosio zbog navodnog pokušaja ubistva policajca. Prema tvrdnjama ovog čovjeka, Dalibor je sa terase bacio betonski blok na policajca koji je došao na njegovo imanje po prijavi zbog nasilja.

Pročitajte još

– Prije oko 2 godine, Dalibora su ukućani prijavili za nasilje u porodici. Tada je kod njega u kuću, po službenoj dužnosti, došao policajac. Policijski službenik stajao je na betonskoj terasi, na prizemlju, kod ulaznih vrata kuće. Dalibor se nalazio na terasi na spratu. Kada je vidio policajca, poludio je od bijesa. Na spratu su se nalazili betonski blokovi pošto je kuća još uvijek bila u izgradnji. Dalibor je sa poda uzeo jedan blok i bacio na policajca koji se istog momenta srušio. Demirović je tada uhapšen i osumnjičen za pokušaj ubistva tog policajca i dan danas nosi nanogicu zbog toga – tvrdi sagovornik.

Redakcija Blica se povodom svih ovih navoda obratila VJT u Leskovcu, kao i Višem sudu u tom gradu, ali do objavljivanja ovog teksta nisu dobili odgovor.