Ona je objasnila kroz šta je prolazila dok je strijepila sa život kćerkice koja je rođena sa svega 1.700 grama.
Jelena Pešić sa suprugom Mladenom Vuletićem ima dvoje djece, a juče se oglasila povodom Svjetskog dana prevremeno rođenih beba, prenosi Blic.
– Nikad neću zaboraviti tu borbu, za život, za dijete, za vazduh. Nikad neću zaboraviti dan kada sam izlazila iz bolnice (poslije mjesec dana). Porodilje izlaze sa kolevkama, bebama, balonima, cvijećem. A ja sama. Mladen me čeka, a ona sanitetom odvezena na neonatologiju. Svaki zvuk one sirene saniteta me je razorio. Rođena sa 1.700 grama. Razdvojene mjesec dana. Moja Mila – napisala je Jelena i dodala:
– A onda, poslije tri godine – Niko joj ništa ne može. Hvala Bogu za sve.
“Sve se promijenilo otkako sam postala majka”
Jelena je nedavno govorila o porodičnom životu i majčinstvu.
– Otkako sam postala majka, sve se promijenilo! Nisam mogla ni da zamislim koliko čovjek postaje bogatiji i ispunjeniji kada dobije dijete. Mila je u meni probudila najdivnije i najnežnije osjećaje koji postoje. Posvećena sam djetetu maksimalno, želim da znam i učestvujem u svakom novom pokretu, osmijehu i svemu što se dešava u njenom životu, postala sam dosta odgovornija. Mislim da samo majčinstvo natjera na takvu promjenu – ispričala je ona i dodala:
– Oduvijek sam voljela da budem kao moja majka, da budem kao ona i da imam troje djece. Mladen hoće da ih imamo petoro – rekla je Pešićka.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.