Zabava

Jelena nakon porođaja prošla kroz pakao "Svi izlaze sa bebama iz porodilišta, ja sama"

Bivša rijaliti učesnica Jelena Pešić prisjetila se najtežeg perioda, kada je njena kćerka prevremeno rođena.

Jelena Pešić
FOTO: JELENA PEŠIĆ/INSTAGRAM SCREENSHOT

Ona je objasnila kroz šta je prolazila dok je strijepila sa život kćerkice koja je rođena sa svega 1.700 grama.

Jelena Pešić sa suprugom Mladenom Vuletićem ima dvoje djece, a juče se oglasila povodom Svjetskog dana prevremeno rođenih beba, prenosi Blic.

– Nikad neću zaboraviti tu borbu, za život, za dijete, za vazduh. Nikad neću zaboraviti dan kada sam izlazila iz bolnice (poslije mjesec dana). Porodilje izlaze sa kolevkama, bebama, balonima, cvijećem. A ja sama. Mladen me čeka, a ona sanitetom odvezena na neonatologiju. Svaki zvuk one sirene saniteta me je razorio. Rođena sa 1.700 grama. Razdvojene mjesec dana. Moja Mila – napisala je Jelena i dodala:

Jelena Pešić
FOTO: JELENA PEŠIĆ/INSTAGRAM SCREENSHOT

– A onda, poslije tri godine – Niko joj ništa ne može. Hvala Bogu za sve.

Pročitajte još

“Sve se promijenilo otkako sam postala majka”

Jelena je nedavno govorila o porodičnom životu i majčinstvu.

– Otkako sam postala majka, sve se promijenilo! Nisam mogla ni da zamislim koliko čovjek postaje bogatiji i ispunjeniji kada dobije dijete. Mila je u meni probudila najdivnije i najnežnije osjećaje koji postoje. Posvećena sam djetetu maksimalno, želim da znam i učestvujem u svakom novom pokretu, osmijehu i svemu što se dešava u njenom životu, postala sam dosta odgovornija. Mislim da samo majčinstvo natjera na takvu promjenu – ispričala je ona i dodala:

– Oduvijek sam voljela da budem kao moja majka, da budem kao ona i da imam troje djece. Mladen hoće da ih imamo petoro – rekla je Pešićka.