Zabava

(VIDEO) KADA PROĐU CRNA I PLAVA Na Cecinom koncertu gost bila Maja Berović, ovako je srpska diva govorila o pjevačici

Najveća regionalna zvijezda Ceca Ražnatović održala je u petak koncert u Sremskoj Mitrovici, a gost iznenađenja bila je Maja Berović. Njih dvije su zajedno pjevale, a onda je Ceca pričala o njihovom odnosu.

Ceca Ražnatović
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

Ceca Ražnatović i Maja Berović otpjevale su pjesmu “Ne računaj na mene” i napravile odličnu atmosferu na koncertu, a nakon još jednog u nizu uspješnih nastupa, Ceca je za medije pričala o tome kakav ima odnos sa Majom i kako danas gleda na njen koncert u Areni 2018. koji je najbrže rasprodat.

– Bila sam kao publika. I bila sam kao Paja Patak, vodila sam jedno dvesta i pedesetoro djece i, ono, ekskurzija! Samo ih brojim na Majinom koncertu. Samo kažem: “Držite se za ruke, dvoje po dvoje, brzo, da ne izgubim nečije dijete!” Ali stvarno da ne izgubim, katastrofalno bi bilo – otkrila je Ceca.

– To je najpunija Arena u kojoj sam ja bila, od Maje Berović. A to mogu da posvjedoče vaše kolege novinari koji su bili tada i mogu da posvjedoče svi oni ljudi koji su bili tamo. Ono je bilo strašno, ja nikada puniju Arenu nisam vidjela. Svi pune, svaka čast, al’ Arenu kakvu je imala Maja Berović, ja vidjela nisam – istakla je Ceca.

Na koncertu Cece Ražnatović u Sremskoj Mitrovici pojavila se njena koleginica Maja Berović, i to u vreloj, tigrastoj haljini koja je savršeno istakla njenu figuru, uz dugačke rukavice koje su joj sezale do laktova.

Maja je izgledala moćno i scenski dominantno, pa je njen izlazak na binu izazvao oduševljenje publike. Crnka i plavuša zajedno su zapalile scenu kada su otpjevale svoju duetsku pjesmu.

– Moja drugarica je došla da me iznenadi, drugarica, koju ja obožavam, Maja Berović – rekla je Ceca, a kako je sve izgledalo pogledajte u videu koji se nalazi u okviru teksta.

Ceca se pojavila na bini u kožnom miniću, sakou i čizmama preko kolena, izgledajući toliko moćno da je sve ostavila bez teksta. Publika je jednostavno odlepila i svi su vrištali i pevali zajedno sa folk divom, prenosi Blic.