Popularnu pjevačicu, kako je otkrila na svom instagramu, uhvatio je grip.
Nakon nastupa obratila se publici preko Instagrama, zahvalivši im na podršci koju je dobila tokom večeri.
– Ni mene nije zaobišla gripa, ali sinoć sam izdržala jer sam imala vas. Hvala, Zabok – poručila je Rozga, prenosi Slobodna Dalmacija.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.