Mališani su doslovno preplavili park „Petar Kočić“. Sa svih strana čuje se smijeh, muzika i uzbuđeni glasovi, jer Djed Mraz je tu.
Djeca su s oduševljenjem pratila šta se dešava, plesala, pjevala, a roditelji su bilježili ove čarobne trenutke.
Banjaluka je prije podne bila mjesto za najmlađe, za koje je upriličena žurka i simboličan ulazak u novu 2026. godinu.
Banjalučane i njihove goste večeras će u novu godinu uvesti Nataša Bekvalac. Koncert će biti održan ispred teniskih terena u parku “Mladen Stojanović”.
Program počinje od 21 čas, a sjajnu uvertiru u novogodišnju noć napraviće banjalučki umjetnik Damjan Vračar.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.