Kako navode obilaznica oko ovog semberskog grada je očišćena, ali situacija nije ni slična u centru.
Na sajtu Grada Bijeljina navodi se da su putarske ekipe preduzeća “Galaks niskogradnja” i “3D”, koja su zadužena za zimsko održavanje ulica i lokalnih puteva, od sinoć su na terenu i rade na uklanjanju snježnih nanosa sa saobraćajnica.
Iako su predviđali će ulice i svi lokalni putevi biti očišćeni od snijega do kraja dana, to se nije desilo.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.