Zabava

VANVREMENSKI HITOVI Ana Nikolić je za hit dala 30.000 evra, a ova Indirina pjesma još uvijek je među omiljenima

U današnjem izdanju emisije "Naj od naj" saznaćete koje pjesme su bile najslušanije na domaćoj javnoj sceni 2006. godine.

ana nikolić
FOTO: BLIC TV

Pjesma “Bato bre” proslavila je Indi Aradinović, ali joj i donijela probleme na estradi sa kojima se i danas suočava.

Ovi hitovi su bili najslušaniji na radio i TV stanicama, bili u samom vrhu na top-listama, nezaobilazni u izlascima, a i danas bude posebne emocije.

Cecin srećan broj 13

Godine 2006. Ceca Ražnatović objavljuje svoj trinaesti studijski album pod nazivom “Idealno loša” i najavljuje svoj prvi koncert na Ušću. Album je par nedjelja ranije najavila pjesmom “Lijepi grome moj” koja preko noći postaje veliki hit.

Mnoge je iznenadila i Cecina promjena, od fatalne crnke, Ceca je za potrebe novog albuma postala plavuša.

Kompletan album “Idealno loša” u prodaji se našao istog dana kada je bio zakazan i koncert na Ušću, 17. juna i bio je to jedan od najmudrijih poteza Cecinog tima, a ujedno i poprilično rizičan, ipak ono što se to veče dogodilo, ostaće nezaboravno. 100.000 ljudi na Ušću je uveče na Cecinom koncertu znalo sve nove pjesme.

Pročitajte još

“Bato bre” postao hit van vremena

Karijeru Indi Aradinović je definitivno obilježila pjesma „Bato bre“, a pjevačica je jednom prilikom otkrila da zbog toga osjeća veliki teret, jer joj na nastupima traže samo tu pesmu iako ima i druge hitove. Indi je te 2006. godine debitovala na muzičkoj sceni, svojim prvim albumom “Na rate”.

Ana Nikolić napravila bum sa “Romale, romali”

Najveći hit Ane Nikolić, pesma „Romale, romali“, nastala je kao takmičarska pjesma za Beoviziju 2006. godine. Iako nije postigla očekivani uspjeh i nije otišla da nas predstavlja na Evroviziji, pjesma uspješno odoleva godinama i jedan je od Aninih najvećih hitova.

Ako je neko uspeo da obeleži 2006. godinu i tadašnji izbor za predstavnika na Evroviziji, onda je to pored grupe Falmingosi, Ana Nikolić. I danas mnogi žale što se te godine nismo pojavili na Evroviziji, jer bi pjesma „Romale, romali“ bez sumnje osvojila čitavu Evropu.

Ana Nikolić je te godine imala u planu da pjesmom „Romale, romali“ najavi svoj drugi album, pa se iz tog razloga pojavila na muzičkom festivalu, ali pjesma je preko noći postala ogroman hit i bacila te godine u sijenku skoro svakog izvođača.

Godinama se pisalo i pričalo da je Kiki Lesandrić, autor pjesme, istu naplatio oko 30.000 evra, prenosi Blic.