Sudbine

"Slušaj, NEMOJ DA BUDEŠ JA" Voditelj otkrio šta mu je Saša Popović rekao pred smrt

Povodom godišnjice smrti Saše Popovića porodica i prijatelji snimili su dokumentarni film u kojem su govorili o uspomeni na njega. Voditelj "Granda", Voja Nedeljković, otkrio je detalje njihovog posljednjeg razgovora.

Spomenik Saši Popoviću
FOTO: ZORAN ILIĆ/RINGIER

Voja Nedeljković se prisjetio perioda kada je Saša Popović već bio u teškom stanju.

– Kako je prolazilo vrijeme nažalost dobijali smo informacije da njemu više nije dobro i tih posljednjih mjesec dana i dalje čuvam skrinšot tog razgovora, slikao sam kada smo pričali. Nije trajalo duže od tri minuta, rekao je: “Slušaj, nemoj da budeš ja, niti sam ja ti, niti si ti ja, radi po svome, ali uradi to, to, to i to”, što bio on inače uradio. Ja kažem: “Matori, hoće biti bolje?”, on mi odgovara: “Biće bolje, ako ne bude bolje, biće jednog dana bolje” i tu se završio taj razgovor– ispričao je Voja, piše Blic.

Pročitajte još

U drugom dijelu dokumentarnog filma “Sale”, članovi porodice Saše Popovića su ispričali kako je on reagovao kada je saznao da boluje od teške bolesti. Sin Danijel, snajka Tijana i kćerka Aleksandra otkrili su kakav je bio u najtežim trenucima života.