Policijska uprava Banjaluka saopštila je da se dvojac sumnjiči da su u mjestu Šnjegotina Srednja pucanjem iz vatrenog oružja odstrijelila srneću divljač.
– Preduzimanjem mjera i radnji policijski službenici su pronašli odstrijeljenu divljač, koja je nakon završenog uviđaja predata lovočuvaru nadležnog lovačkog udruženja- saopšteno je iz PU Banjaluka.
Od D.T. je kako se dodaje u saopštenju oduzeta lovačka puška sa olučenim cijevima, a od člana njegove porodice i lovačka puška sa neolučenim cijevima čiji je D.T. suvlasnik.
Sve mjere i radnje preduzete su pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.