Društvo

NAJVEĆA RADOST U Srpskoj rođeno 8 djevojčica i 5 dječaka

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 13 beba, osam djevojčica i pet dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

novorođenčad
FOTO: ZORAN ILIĆ/RINGIER

Sedam beba rođeno je u Gradišci, dvije u Banjaluci, a po jedna beba u Prijedoru, Istočnom Sarajevu, Doboju i Trebinju.

U Gradišci je rođeno pet djevojčica i dva dječaka, u Banjaluci djevojčica i dječak, u Prijedoru i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica, a u Doboju i Trebinju po jedan dječak.

Pročitajte još

Poroda nije bilo u Zvorniku, Foči, Bijeljini i Nevesinju.