Nakon što je objavljeno da se 5. septembra zvanično vraća u rijaliti, što je naišlo na veliko oduševljenje njenih fanova, Anđela Đuričić je riješila da ode na ozbiljan odmor.
Ona je prvo sa svojim partnerom Nenadom Marinkovićem Gastozom otputovala na Maldive, gdje su uživali u sunčanim danima, prenosi Blic.
Odmah nakon egzotičnog putovanja, Đuričićeva se uputila u Crnu Goru kako bi prisustvovala proslavi drugog rođendana svoje sestričine. Tamo je iskoristila priliku da podijeli tople porodične trenutke sa svojim pratiocima na Instagramu.
Najveću pažnju privukla je njena najnovija objava na Instagram storiju na kojoj pozira sa svojom majkom. Njih dvije su zablistale skockane od glave do pete, sa širokim osmijesima na licu.
Anđela je uz fotografiju kratko i jasno stavila do znanja koliko joj je majka važna u životu, napisavši samo jednu riječ.
– Mama – dodala je uz emotikon bijelog srca.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.