Ovog puta, razlog za lavinu komentara i spekulacija nisu zbivanja iz rijalitija, već njene najnovije fotografije za volanom luksuznog i skupocjenog automobila marke Ferari.
Na fotografijama koje su preplavile internet, Kačavenda potpuno samouvjereno i opušteno upravlja ovom bijesnom mašinom, što je odmah pokrenulo glasine o njenom raskošnom načinu života van kamera.
“Nigdje mafijaša samo on”
Fanovi i vjerni pratioci rijaliti formata odmah su počeli da se pitaju da li je Milena „upecala“ milionera ili je u pitanju nova ljubavna priča, iako za sada nema nikakve zvanične potvrde o ovim navodima.
– I tako nekako slobodno kao ptica, nigdje mafijaša, samo ON – napisala je ona zagonetno, a mnogi su se zapitali kome je uputila ove riječi.
Dok jedni hvale njen stil, prepoznatljivo samopouzdanje i sposobnost da uvijek privuče pažnju javnosti, drugi otvoreno dovode u pitanje porijeklo ovog luksuza. Ipak, poznato je da se Milena nikada ne obazire na zlonamjerne komentare i voli da ističe sopstvene uspjehe. Tema njenog imovinskog stanja i luksuznog života van rijalitija bila je česta tema rasprava među zadrugarima i tokom njenog boravka u Bijeloj kući.
Podsjetimo, medijska ekipa uhvatila je Milenu Kačavendu i tokom uživanja na crnogorskim plažama, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.