Kako sam trenutno na raspustu, planiram da u ovom periodu s drugaricom obiđem grad, da vidimo mnoge zanimljive stvari koje se nude u Banjaluci, a koje inače nemamo vremena da posjetimo od svakodnevnih obaveza. Jedna od želja nam je, naprimjer, da isprobamo jahanje.
Meni je Banjaluka nekako pusta. Možda je to moj lični utisak, ali čujem da sve više ljudi odlazi, napušta ovaj grad.
Ne sviđa mi se takođe smeće razbacano po gradu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.