Dopada mi se i šetalište za pješake, koje je nedavno obnovljeno. Jedino što bih voljela da još ima u “parkiću” za nas starije su nasloni za klupe, da se možemo lijepo odmoriti.
Primjećujem da ima dosta sadržaja za mlade u gradu, i to je pohvalno.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.