Iz ove uprave je saopšteno da je vožnja pod dejstvom alkohola opasna, zbog čega apeluju da vozači poštuju propise i da prilikom upravljanja vozilom ne konzumiraju alkohol.
– To je važno da bi zaštitili svoj i živote drugih učesnika u saobraćaju – navedeno je u saopštenju.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.