Ana je došla u zelenoj haljini i nežno roze ogrtaču i na prvi pogled izgledala je veoma lepo i sređeno, međutim, kada se malo bolje zagleda pevačici je cijela haljina bila prljava i u flekama, prenosi Blic.

Naime, ona je u donjem predjelu haljine, sa lijeve strane imala veliku mrlju, dok su se i na pojedinim mjestima, na ostatku haljine mogli primijetiti manji tragovi prljavštine.

Za ovu priliku, popularni par je zakupio vilu u Beogradu, a dekoracije je po svemu sudeći iz Tarinog omiljenog crtanog filma “Pokemoni”. Preovladavaju žute boje, a da nisu žalili ni dinara, svjedoči i to što su poručili frižider pun sladoleda kako bi se gosti rashladili po ovom vrelom danu.
Interesantno je i to što je Rasta za rođendan promijenio i frizuru, tačnije, skinuo je dredove i ošišao se.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu