
“VEOMA LOŠ PERFORMANS” Milanović nakon protesta pojedinih službenika i predstavnika SNSD
Današnji dolazak odbornika SNSD pred Gradsku upravu sa par radnika nad kojima je navodno vršen mobing je veoma loš performans i pokušaj da se nova Gradska uprava optuži za ono što je bio dugogodišnji stil upravljanja dok su oni vodili procese u Banjaluci i kao što još uvijek rade na nivou Republike Srpske.


















