
"Oni zaštićeni kao bijeli medvjedi, a mene niko ne štiti" Stanivuković govorio kako je "biti gradonačelnik u privatizovanoj državi"
Danas želim da vam predstavim kako je to biti gradonačelnik u privatizovanoj državi, rekao je gradonačelnik Banjaluke, Draško Stanivuković na vanrednoj konferenciji za medije.

















