Svakodnevno posećujemo ugostiteljske objekte, i možemo da primjetimo da srtedstvo za suvo pranje ruku stoji u određenom delu najčešće kod samog ulaza u objekat.
Posebnu pažnju korisnicima društvene mreže Tviter, privukla je slika na kojoj se nalazi dezinfekciono sredstvo, ali jedan detalj uspio je da nasmije mnoge. Boca sa sredstvom, u ovom slučaju bila je vezana ni manje, ni više nego lancem i to dodatno pričvršćenim za ram od prozora, piše Blic.
https://twitter.com/BalkanGP/status/1270113043335307270?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1270113043335307270&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2Fa6Ttdolv8%2F
Iz kog razloga se vlasnik objekta u Banji Vrujci odlučio na ovako radikalnu mjeru, nije poznato. U komentarima ispod slike, komentariše se da je najvjerovatnije razlog krađa što je prilično porazna slika jednog društva, ali barem će mušterijama kojima je savjest čista sada biti čiste i ruke.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu