A uz objavu fotografija koja govori više od 1.000 riječi i koja je snimljena u jednoj idiličnoj ulici u naselju Sunca u Banjaluci.
Naselje bajkovitoj imena doslovno je zatrpano smećem, a sve to zbog cnog “golfa”, koji je parkiran gdje ne treba i tako stoji danima.
Bahati vozači, koji nepropisno parkiraju automobile na prolaze, ulaze ili na mjesta rezervisana za osobe sa invaliditetom, u Banjaluci nisu rjetkost. A sad, evo, blokiraju i odvoz smeća.
Stanarima u naselju Sunca je, očigledno, dozlogrdilo, pa bi možda mogli poslušati jednostavan savjet jednog komentatora.
– Zovite pauka i riješili ste problem – poručio je vozač, koji se u grupi potpisao kao Rale.
Konjino, blokirao si ulaz u 2 zgrade!
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.