Ovom prilikom pozivamo građane Banjaluke i sve posjetioce da od danas redovno plaćaju korištenje javnih parkinga koji podliježu naplati – naveli su iz Tima za kontrolu naplate parkiranja.
Naplata parkinga biće organizovana po zonama:
* Zona 0: sat vremena – 2 KM
* I zona: sat vremena – 2 KM, cjelodnevna – 7 KM, mjesečna – 100 KM
* II zona: sat vremena – 1 KM, cjelodnevna – 5 KM, mjesečna – 60 KM
Nadležne službe će u vršenju kontrole postupati u skladu sa Odlukom Skupštine grada Banjaluka o naplati parkiranja (Službeni glasnik Grada Banjaluka, broj 19/25), prenose Nezavisne.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.