Imamo mnogo prirodnih bogatstava, zaista imamo šta da pokažemo, jer je grad čist i pun zelenila.
Stvar koju bih promjenila je da se više iskoriste prirodna bogatstva koja nas okružuju. Na primjer, u Banjaluci i okolini imaju tri banje Vrućica, Šeher i Slatina.
Sve te ljepote i potencijale treba što bolje isticati, kako bismo privukli i što veći broj turista u našu Banjaluku.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.