U Banjaluku sam došla kao student i zadržala sam se i nakon završenih studija.
Najviše mi se sviđa što je grad koji je uvijek živ i koji nikad ne spava, posebno u ljetnjem periodu.
Voljela bih da u gradu postoji više sadržaja i manifestacija posvećenih djeci, a koje bi bile edukativnog karaktera, nešto poput radionica i predavanja na otvorenom tokom ljeta.
Najviše mi smeta nedostatak parkova i zelenih površina.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.