Marija je naime, Mustafi platila kriju za stan za narednih godinu dana, tačnije od kraja avgusta ove godine do kraja avgusta sljedeće, 2024. godine. Takođe, ona je dala i novac za račune, a pjevačicin menadžer je Mustafu, nakon Marijine posjete, odveo u obližnji restoran u rodnoj Zenici, gdje će, dokle god to on bude želio, imati besplatne obroke.
– Mustafa je divan dečko, ovakvih primjera sigurno ima na hiljade, ali ako smo mu malkice popravili i olakšali život makar na trenutak, pa eto i tih godinu dana…. – Marija se zatim potapšala po srcu i prstom pokazala ka nebu.

Inače, na Jutjub platformi pojavio se snimak uličnog pjevača Mustafe Hrustića iz Zenice, koji nema dom već živi ispod mosta. Ova priča je, kako sama kaže, pogodila Mariju, te je odlučila da pomogne Mustafi tako što će mu obezbjediti mjesto za život.
– Mustafa pjeva od svoje sedme godine. Danas je punoljetan i od svoga pjevanja ne može da plaća stanarinu i da se hrani. Jutros smo ga snimili u šatoru pod mostom na zeničkoj petlji. Nije mogao da plaća stanarinu pa je dobio otkaz, odnosno iseljenje. U šatoru Mustafa živi već šest dana, a najgore je što ne vidi “svjetlo na kraju tunela”. Ne zna kako će zaraditi novac da zakupi jednu sobicu i osigura sebi hranu za život. Mustafa nema roditelje, a ni rodbinu. Sada bi mu bilo najbolje da pronađe bilo kakav stalni posao da može da zaradi za život, jer od pjesme se više ne može živjeti bez obzira na talenat – piše u opisu videa na Jutjubu.
Mustafa je u videu ispričao kako bi se prijavio za muzičko takmičenje Zvijezde Granda, ali da nije u mogućnosti da to sebi priušti, piše Blic.
– Tu treba imati novac. Mogu otići na Zvijezde Granda da se prijavim, ali kako? Ne mogu ja sa 10 KM otići tamo. Džabe, treba para da se lijepo obučeš, da imaš mašnu. Treba se predstaviti odakle si, ime i prezime, koliko imaš godina. Ja bih se prijavio, ali nisam u mogućnosti. Drugo, nemam ni roditelja, nemam nikog svog – rekao je mladić u videu.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu