Neko je odmah fotografisao ove životinje i sve je vrlo brzo završilo na društvenim mrežama, sa napomenom “za komunalnu policiju”.
Životinje su fotografisane u Ulici Vojvode Mišića, a Prnjavorčani kažu da se ovo dešava često, jer životinje pobjegnu od vlasnika pa zalutaju šetajući po gradu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.