Društvo

Ogrijali srca roditelja: U Srpskoj rođeno 9 djevojčica i 10 dječaka

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, devet djevojčica i 10 dječaka, rečeno je u porodilištima.

Tek rođene bebe
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Devet beba rođeno je u Banjaluci, četiri u Gradišci, po dvije u Doboju i Zvorniku, a po jedna u Bijeljini i Prijedoru.

U Banjaluci je rođeno pet dječaka i četiri djevojčice, u Gradišci dvije djevojčice i dva dječaka, u Doboju i Zvorniku po jedan dječak i po jedna djevojčica, u Bijeljini jedan dječak, a u Prijedoru jedna djevojčica.

Pročitajte još

Poroda nije bilo u Foči, Trebinju, Nevesinju i Istočnom Sarajevu.