On je objasnio da je zbog ispadanja iz sistema dalekovoda Novo Selo bez napajanja električnom energijom ostalo izvorište Bioštice.
– Za pola sata očekujemo da ovaj kvar bude otklonjen, što bi značilo normalizaciju snabdijevanja vodom Sokoca – dodao je Knežević.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.