Ilda je, prema našim saznanjima, bila u trećem mjesecu trudnoće, piše Blic.
Ilda i Bojan imaju već kćerkicu Emu, koja sada ima tri godine.
Cijela porodica Šaulić bila je veoma srećna zbog prinove koja bih ih neizmjerno obradovala poslije odlaska Šabana Šaulića, koji je poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći u Njemačkoj 17. februara prošle godine.
Inače, Ilda se borila i sa opakim korona virusom tokom trudnoće.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.