Zabava

(FOTO) "Nisam mogla to da kontrolišem, LIJEKOVI su radili protiv mene" Pjevačica Anabela Atijas iskreno progovorila o kćerkama, bivšem suprugu i BOLESTI

Pjevačica Anabela Atijas nedavno je zakopala ratne sjekire sa ocem svoje djece Gagijem Đoganijem, sa kojim je bila 14 godina u braku.

anabela atijas
FOTO: OLIVER BUNIĆ / RINGIER

Anabelin život obilježili su brojni usponi i padovi, a jednom prilikom je za Blic govorila o svemu. Ona je tada istakla da Luni i Nini nikada nije branila da budu u kontaktu sa Gagijem i brave kod njega.

Grijeh je razdvojiti majku i dijete, i navijati za to da se desi. Kako niko ne pita šta dijete želi? Majka i dijete treba da imaju najveće pravo jedno na drugo. Bože oprosti, ali otac može biti svako, dešava se da djecu odgoje oni koji nisu biološki očevi, ali majka je nešto posebno – rekla je i dodala:

Anabela Atijas i Gagi Đogani
FOTO: ANDREJ KRANJC, SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER

– Nikada svojoj djeci nisam branila da budu sa svojim ocem, ma kakav on bio. Može on meni da uradi šta hoće, ali on je i dalje njihov otac, one ga vole kakav god da je i treba same da nauče o svom tati i odluče da li će sa njim biti u dobrim odnosima ili ne, a ne da im ja namećem. To je najzdravija moguća odluka koju majka može da donese za dijete, isto tako i otac – naglasila je pjevačica.

Anabela je tada iskreno priznala da je pravila greške u odgajanju djece.

FOTO: LUNA DJOGANI/INSTAGRAM/SCREENSHOT
FOTO: LUNA DJOGANI/INSTAGRAM/SCREENSHOT

– Sigurno da postoji nešto što sebi zamjeram u roditeljstvu, kako bismo i napredovali u životu da ne doživimo neuspjeh. Ne znam da li postoji osoba koja sve savršeno radi. Najvažnije je da se radi po osjećaju i da taj osjećaj nije zlonamjeran. Djeca ne vide širu sliku kada ih opominješ da se obuku toplije jer je napolju hladno. Svaki bol dođe na naplatu. Kada te majka savjetuje, ne želi ti loše… Neke stvari možemo da preduhitrimo i da shvatimo da nam neko želi dobro – objasnila je pjevačica, te se nadovezala:

Anabela Atijas
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER

Anabela je ponosna što su joj kćerke izrasle u prave žene.

– To su jako kvalitetni ljudi. Tople žene i pune ljubavi, razumijevanja, potrebe da pomognu drugom. Šta drugo da poželim u ovom izopačenom svijetu gdje se sve uzima zdravo za gotovo? Moja djeca znaju šta je siromašan čovjek kojem treba pomoć, bolestan čovjek, da razlikuju dobro od lošeg i to mi je najveća nagrada i bogatstvo – istakla je pjevačica, te nam opisala kako se Luna snalazi u ulozi majke.

Pročitajte još

– Luna je predivna i posvećena majka. Ne radi samo to, već i milion drugih stvari. Ponosna sam na nju jer je veoma jaka i hrabra i žena. Tu smo svi da je maksimalno podržimo u svemu – rekla je pjevačica, kojoj je najbitnije bilo da one nauče da pomognu drugome – rekla je Anabela, koja je veoma vezana za unuke.

Atijasova je takođe bila dio rijaliti programa “Zadruga”, a nakon izlaska suočila se sa agonijom.

– Meni se desilo da sam poslije rijalitija imala problem sa zdravljem, nisam mogla da kontrolišem svoje tijelo. Lijekovi su radili protiv mene i imala sam 15 kilograma viška, bila sam loše i bolesna. Ismijavali su me i zgražavali se. Niko nije htio da uđe dublje u to. Da li se tu iko boji Boga? Ljudi ne treba da budu zli – zaključila je Anabela.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu