Hronika

Povrijeđeni vozač i suvozač: Oglasila se policija o NESREĆI U BANJALUCI

U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila u banjalučkom naselju Česma povrijeđene su dvije osobe.

policija na putu tokom noći
FOTO: DEJAN BOŽIĆ/RINGIER

Nesreća je policiji prijavljena oko 22.30 u ulici Petra Velikog.

– Učestvovalo je lice D.M. iz Dervente koje je upravljalo vozilom marke „reno“. U nezgodi su tjelesne povrede zadobili vozač i suvozač B.B. iz Travnika– saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

Pročitajte još

Povrijeđenima je ukazana ljekarska pomoć na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske.