Hronika

OŠTETIO VOZILO Muškarac nogom udario u tuđi automobil

Banjalučkoj policiji juče je G. V. prijavio da je S. K. nogom udario u njegov automobil i oštetio ga, rečeno je u PU Banjaluka.

rotacija
FOTO: GORAN ŠURLAN/RINGIER

Oni su dodali da su licu mjesta potvrdili navode prijave, te se nastavlja rad na dokumentovanju događaja.

Pročitajte još

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka koji je naložio da se nakon evidentiranja svih činjenica OJT Banjaluka dostavi Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu oštećenje i oduzimanje tuđe stvari.